Ірина

Тренер-універсал

Ірина – сертифікований фітнес тренер, та МС по спортивній акробатиці. Учасниця фітнес конвенцій та семінарів: Академія фітнес, Nike, Планета фітнес. Проводить силові та функціональні тренування, Pilates, Stretching, TRX, Fly Yoga та Aero Stretching у груповому та персональному форматі тренувань. Тренерський досвід роботи – 15 років. Спокійна та делікатна, любить і цінує свою роботу, вміє гарно пояснювати та завжди рада допомогти в досягненні бажанної цілі клієнта.

Олександра

Тренер-універсал

Олександра - сертифікований тренер групових програм, персональний тренер. Учасниця численних конвенцій та курсів підготовки з різних напрямків фітнесу, кінезіотерапії, реабілітації. Тренерський досвід роботи – 8 років. Проводить силові та функціональні тренування, TRX, стретчинг, пілатес, ЛФК. Вимоглива, але розуміюча. Завжди направлена на безпечність і бездоганність руху.

Ольга

Тренер-універсал

Ольга – сертифікований тренер тренер тренажерного залу та інструктор групових програм. Кандидат у майстри спорту з жиму лежачи та багаторазова чемпіонка України з тайського боксу (2013-16 років) Досвід роботи тренером – 8 років. Проводить наступні фітнес напрямки: TRX, Fly Yoga, стретчинг, силові та кардіотренування. Весела та енергійна. Мотивує і підтримує, завжди спонукає спробувати ще раз, якщо щось не виходить із першого разу.

Ірина Г.

Тренер-універсал

Ірина - сертифікований тренер групових програм, учасниця багатьох конвенцій, воркшопів від Академії фітнеса. Також проходила курси підготовки інструкторів з різних направлень: stretching, trx, functional training, силові направлення. Досвід роботи тренера 11 років. Спокійна та в міру вимоглива. Дає можливість відчути своє тіло, стати більш витривалими, рухливими та гнучкими. "Я ціную та люблю свою діяльність за можливість передавати свій досвід та вчити людей бути в гармонії зі своїм тілом."

Наталія

Тренер-універсал

Наталія – сертифікований тренер тренажерного залу та групових програм. Проводить функціональні, силові, кругові тренування, ТРХ, ЛФК, пілатес, стретчинг, Pole Dance у персональному та груповому форматі. Тренером працює 4-й рік: розпочала з тренажерного залу, потім додалися групові програми. Постійно навчається, розвивається, вдосконалює свої вміння та навички, розширює напрямки. Дуже любить свою роботу, допомагає досягати цілей, буде твоєю підтримкою, опорою та провідником у світі фітнесу.