Правила студії image
1. Відвідувач самостійно несе відповідальність за стан свого здоров'я під час відвідування занять. Своєю присутністю він підтверджує, що не має медичних протипоказань для надання йому послуг студією.
2. Абонемент поширюється на всі види тренувань, крім авторських груп.
3. Термін дії абонемента – 1 місяць з моменту першого відвідування (активація абонемента протягом 7 днів від дати придбання).
4. Відвідування групових та індивідуальних занять за ОБОВ'ЯЗКОВИМ завчасним записом, згідно розкладу або ж назначенного часу.
5. Повідомлення про відміну бронювання ОБОВ’ЯЗКОВЕ. Скасування запису можливе не пізніше, ніж за 3 години до початку тренування (в іншому випадку тренування списується з абонемента, або ж оплачується в повному обсязі).
6. Група функціонує від 3-х людей, в іншому випадку тренування не проводиться, про що адміністратор попереджає клієнтів не пізніше ніж за 3 години до початку занять.
Заняття, скасовані з вини студії, відновлюються в повному обсязі.
7. Заморозка абонементів є платною (кожен тиждень – 10% від вартості купленого абонементу, під час заморозки відвідування занять неможливе).
8. Адміністрація студії не несе відповідальність за особисті речі, які клієнт залишає у шафі.
9. Ключі від шаф у роздягальні є власністю студії, втрата клієнтом ключа несе за собою штраф у розмірі 100 грн.
10. Клієнт несе повну матеріальну відповідальність за шкоду, заподіяну майну фітнес студії або третім особам.
11. Студія має право відмовити клієнту у проведенні тренування при:
- наявності у клієнта симптомів інфекційних та застудних захворювань
- нетверезому вигляді
- неадекватній поведінці

12. Умови повернення грошових коштів за невикористані послуги

Якщо ви здійснили оплату однієї із послуг, але з якихось причин бажаєте від неї відмовитися, ви маєте право на повне або часткове повернення коштів.

- Повне повернення грошових коштів можливе за умови, якшо ви не почали користуватися послугою (не активували абонемент шляхом відвідування заняття) та письмово попередили адміністрацію фітнес-студію протягом 14 календарних днів з дня проведення оплати. Повернення коштів буде здійснено протягом 30 банківських днів з дня реєстрації вашого письмового звернення шляхом зарахування коштів на ваш рахунок.

- Часткове повернення коштів передбачається у випадках неперебачуваних проблем пов'язаних зі здоров'ям (при наявності медичної довідки), коли ви вже почали користування послугою (відвідали одне або більше занять у фітнес студії). Фітнес студія залишає за собою право визнати таку послугу використаною та здійснити перерахунок вартості для часткового повернення коштів. Часткове повернення коштів здійснюється протягом 30 банківських днів з моменту отримання заяви на часткове повернення коштів.

- За використані послуги повернення коштів не передбачається.